Автобус Van Hool

Вартість оренди: 500 грн/год

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автобуса Van Hool

Оренда автобуса Van Hool від транспортної компанії TUR-BUS допоможе вирішити питання пасажирських перевезень Україною.

Всередині: TV+CD/DVD/MP3, мікрофон, Відкидні сидіння, Клімат-контроль, Ремені безпеки, Підлокітники, Холодильник, Автономна піч, Туалет, Багажні відділення

До Ваших послуг надається сучасний, комфортабельний автобус класу “Люкс”. Бельгійська машинобудівна компанія “Van Hool”, що розташовується в районі Конінгсхойкт, містечко Лір. Фірма спеціалізується на виробництві автобусів, тролейбусів. Наш «лайнер» доставить Вас в потрібне місце з максимальною зручністю. Дану модель, виробляли спеціально для туристичних і міжміських переїздів. Це великий, зручний автобус обладнаний таким чином, що б задовольнити всі потреби клієнта.

Комфорт для пасажирів в тривалих переїздах

Просторий салон і широкий прохід між місцями сидіння, дозволить Вам відчувати себе затишно, і навіть, якщо поїздка буде довгою, ви з легкістю зможете розім’яти ноги. У нашому “лайнері” для Вас знаходиться 49 пасажирських місць обладнаних м’якими, ортопедичними сидіннями з регульованим підлокітником, відкидною спинкою і можливістю відсувати місце в сторону, що, безсумнівно, дасть відчути себе як в домашньому кріслі. Над пасажирськими місцями знаходиться система кондиціонера і освітлення, що налаштовується індивідуально.

Також в салоні є два монітори, для зручності пасажирів, вони розташовані на початку і в середині машини, звук з моніторів подається за допомогою відмінної звукової стерео системи. Не залежно від того де ви будете сидіти – насолодитися фільмом зможе кожен. Якщо ж ви втомилися від перегляду картин – панорамні вікна не дадуть втратити шанс побачити пам’ятки міст, жваві вулички або мальовничі місця природи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори