Екскурсія в Умань і Буцький Каньйон

Автобусний тур з Кременчука до Умані – відвідування Національного дендрологічного парку Софіївка, Парк Фентезі, Буцький Каньйон.


У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Екскурсійний супровід по маршруту
  • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати
  • Харчування

Програма туру до Умані

ЧасОпис
04:00Збір групи
05:00Виїзд з Кременчука
11:00Прибуття до Умані
11:30Екскурсія парками, прогулянка каньйоном
17:30Виїзд з Умані
23:00Прибуття до Кременчука

Відвідування національного дендрологічного парку Софіївка, Парк Фентезі, Буцький Каньйон

Запрошуємо вас відвідати захоплюючу поїздку до Умані, щоб на власні очі побачити туристичну перлину України – парк “Софіївський”, з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, дивовижними ландшафтами і казковими гротами. Ландшафтний парк вже більше 200 років вражає, дивує і вчить любити красу. Це чудове місце для романтичних побачень і визнань в любові, адже сам парк народжений любов’ю і є розкішним подарунком Потоцького своїй дружині – красуні Софії.
Тут відкрили нову «Сучасну Софіївку» в стилі єдиного в Східній Європі «Фентезі-парку».

Короткий опис екскурсійного туру в Софіївський парк:

Одноденна автобусна екскурсія в Умань з Кременчука займає близько 18 годин часу. Посадка туристів і початок екскурсійного туру відбувається біля ТЦ Амстор. В автобусі професійний гід розповість цікаву інформацію по темі туру. Під час пересування автобусом передбачена санітарна зупинка, “перекус”, кава.

Увага!
Харчування у вартість туру не входить, тому рекомендуємо взяти з собою бутерброди та воду.
Вхідні квитки і сама екскурсія по парку платні (всього 120 грн) і у вартість не входять – прохання підготувати завчасно цю суму і здати гіду по прибуттю в Софіївський дендропарк.
Далі збираємося біля автобуса і очікуємо гіда, який в цей час реєструє нашу групу на екскурсію по парку. Екскурсію в Софіївці проводить штатний екскурсовод парку, триває вона близько 2 годин.

Умань парк Софіївка

Назва фантастичного парку – Софіївка, від імені таємничої красуні, яка змогла підкорити серця численних вельмож і навіть королів. Хто вона, до сих пір точно не відомо. Напевно, Софія була не тільки нереально красивою, але і мудрою. Саме їй зобов’язане це диво – Софіївський парк, який зараз найбільший і найдавніший парк України.
Якось у Відні 1791 р Потоцький познайомився з дружиною коменданта Кам’янця Софією Де Вітте. Жінка, яка не відрізнялася суворими моральними принципами і зустрічалася з багатьма чоловіками, зачарувала Станіслава. Майбутня власниця Умані, Софія, ще перебувала в шлюбі з Юзефом Де Вітте, і вже народила Потоцькому 11 дітей. І нарешті, на рубежі 18-го і 19-го століть вони таки одружилися і влаштували резиденцію в Умані. Тут же, наказали створити казковий сад. Автором топографічного і архітектурного проекту, керівником будівництва був призначений військовий інженер Людвіг Метцель. Парк створювали майже в безлісій місцевості, оперезаної річкою Кам’янкою, серед балок і ярів. Тут висадили безліч місцевих і екзотичних дерев і кущів. Встановили перші скульптури, викопали штучні басейни і ставки, побудували гроти, павільйони. Селянам, категорично, під страхом смерті заборонялося заходити в парк. Краса призначалася тільки для панських очей. Минуло 200 років і вся ця краса збереглася. І тепер кожен бажаючий може прогулятися по парку Софіївка.

Гранітна краса Буцького каньйону

Щоб побачити щось цікаве, не обов’язково їхати за кордон. Україні також є що показати туристам – як місцевим, так і іноземним. Екскурсія в Умань з відвідуванням Буцького каньйону тому підтвердження.

Буцький каньйон в Черкаській області став популярний серед туристів відносно недавно. Скельний каньйон довжиною близько 5 кілометрів розташований на річці Гірський Тікич біля села Буки (звідси і його назва). Він досить глибокий, але в той же час вузький – максимальна глибина каньйону досягає 20 метрів, а ширина коливається в межах 20-40 метрів. Ну а вік гранітних порід, через які протікає річка, оцінюється приблизно в 2 мільярди років. Види з каньйону неймовірні, та й спуститься вниз до води досить цікаво. Видовище дійсно того варто, щоб викроїти хоча б один день на поїздку туди. Початок літа відмінно підходить для відвідування Буцького каньйону.
У самому ж початку каньйону річка стрімко скочується з брили граніту, завдяки чому утворюється галасливий двометровий водоспад-перекат Вир – ще одна місцева визначна пам’ятка. При бажанні можна просто посидіти півгодинки біля водоспаду, зануривши ноги в вируючу воду. Біля самого водоспаду в дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, проте на сьогоднішній день від нього збереглися лише фрагменти.
Також на території Буцького каньйону знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції, до яких досить легко дістатися, спустившись «на дно» Буцького каньйону. Там також можна вільно поблукати, ніяких обмежень доступу немає. До речі, там виходять досить атмосферні фото.

В Умані було відкрито Фентезі парк “Нова Софіївка”

Унікальний комплекс фонтанів на суші і воді.

Фонтан розташований в парку Тараса Шевченка та на Осташівському ставу міста Умань. За даними фахівців, він увійшов до трійки найбільших фонтанів України. Найвищий його струмінь води досягає 19 метрів, а додаткові – близько 1,9 метра. Основна чаша фонтану має площу 450 квадратних метрів, а площа водного екрану – 200 квадратних метрів.
Назва «Перлина кохання» вибрали йому шляхом відкритого інтернет-голосування. Екскурсія в Умань з Кременчука подарує вам неймовірні свіжі враження.


Після реєстрації Вам зателефонують найближчим часом.
Ця екскурсія за передплатою. Передплата здійснюється на картку Приват 24 в сумі 300грн.
Передплату можна повернути за 3 дні до екскурсії.
Передплата не переноситься на інший тур.
Якщо з якихось причин екскурсія не відбудеться – ми повернемо Вам передплату протягом доби.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори