Тур в Чорнобильську зону: один день постапокаліпсісу

Тур в Чернобыльскую зону: один день постапокалипсиса

Одноденний автобусний тур до Чорнобиля і Прип’яті. Поїздка в зону відчуження і місто-привид. Екстрім екскурсія для дорослих


В вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту
  • Страхування пасажирів


В вартість не входить:

  • Особисті витрати
  • Харчування

Тур до Чорнобиля програма:

ЧасОписання
03:00Збір групи на Амсторі
3:15Виїзд з Кременчука
10:00Реєстрація на контрольно-пропускному пункті «Дитятки»
10:30-18:00Екскурсія в Чорнобильській зоні
2:00Прибуття до Кременчука

Тур до Чорнобиля: один день постапокаліпсісу

Тільки для дорослих з 18 років !!!

Щоб побачити постапокаліптичний світ, не потрібен доступ до машини часу. Досить одноденного туру в Чорнобиль. Тут, в Чорнобильській зоні, простіше оцінити масштаб подій, що відбулися, перейнятися крихкістю земної цивілізації і відчути міць і красу природи, що відродилася в світі без втручання людей. Після цієї екскурсії вже неможливо звично сприймати життя, приходить інше розуміння відповідальності людства за справу своїх рук. Гострі, незвичайні враження від мертвих міст назавжди змінять ставлення до невидимих ​​руйнівним силам.

Екстремальна подорож під опікою сертифікованого гіда безпечно. Однак варто пам’ятати, що екскурсії по зоні відчуження – не просто тур.поїздка, і поставитися до неї потрібно відповідно. Всіх туристів чекає обов’язкова коротка інструкція по застосуванню засобів захисту і правильній поведінці на ураженій радіацією місцевості.

Світ після техногенної катастрофи

Чорнобильська зона приваблює не тільки відчайдушних сталкерів, але і звичайних туристів. Покинуті міста, в яких більше немає жителів, і порожні села, від яких залишилися лише таблички, похмурі висотки, де замість голосів бродить тільки глухе відлуння минулого – все це нікого не залишає байдужим. Найбільша катастрофа в історії ядерної енергетики змусила назавжди покинути свої будинки більше двохсот тисяч людей.

Відкрити завісу цієї таємниці і прояснити для себе безліч питань допоможе програма туру в Чорнобиль. Насичена подіями одноденна поїздка з самого початку тримає «в тонусі»:

  • о 10.00 перевірка документів на КПП «Дитятки» з подальшим оглядом уцілілих будівель сіл Залісся і Копачі;
  • пішохідна прогулянка по Чорнобилю, що включає відвідування виставки роботизованою і звичайної техніки ліквідаторів, а також пам’ятника «Тим, хто врятував світ»;
  • з блокпоста «Лелев» починається поїздка в десятикілометрову зону відчуження – сумнозвісний Рудий ліс, який постраждав від самого першого викиду четвертого енергоблоку;
  • відвідання ЧАЕС залишить складні враження – оглядовий майданчик об’єкту Укриття, меморіал біля будівлі адміністрації та годування сомів в каналі ставка-охолоджувача;
  • екскурсія в місто-привид Прип’ять, де зашкалюють емоції від побаченого – застарілий стадіон, покинуті будинки, безлюдний парк, затоплений причал, порожні садок і школа як найкраща ілюстрація Чорнобильської трагедії, не менш загадкове місце – колишній секретний об’єкт «Дуга», унікальний гігантський радар для загоризонтного відстеження балістичних ракет.

Під час туру група буде перебувати зовсім поруч з головним закритим об’єктом зони – четвертим енергоблоком. Маршрут також включає в себе поїздку навколо території Чорнобильської АЕС. Відвідування Прип’яті дасть можливість побачити на власні очі перший штаб ліквідації наслідків (будівля міськвиконкому) і наглядово-коригувальний пункт, з якого керували вертолітними операціями над уламками енергоблоку (готель «Полісся»).

Досвідчені гіди розкажуть безліч цікавих фактів і історій. На пам’ять про наслідки страшної і величної катастрофи можна буде зробити фото або зняти відео. Про екологічно чистому харчуванні (240 грн) вже подбали. Приблизно в середині екскурсії туристів чекає обід. Після дозиметричного контролю на виїзді, групі забезпечений трансфер до Кременчука.

Тур в Чорнобиль з досвідченими супроводжуючими – це безпечно, досить комфортно, але не позбавлене екстриму, яскравих вражень і неоднозначних емоцій.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори