Пасажирські перевезення Україною

Поїздки по Україні

Пропонуємо регулярні автобусні поїздки по Україні на комфортабельних автобусах і мікроавтобусах. Наш автопарк – це сучасні автомобілі, автобуси і мікроавтобуси провідних європейських марок. Автотранспорт представлений в різній місткості від 8 до 49 пасажирів. Наші автобуси та мікроавтобуси – це надійність і безпека, підтверджена регулярними техоглядами і перевірена постійними клієнтами. Там, де необхідно доставити велику групу осіб одночасно в одне місце і при цьому з комфортом – найкраще скористатися перевіреним перевізником, а не вирішувати такі питання самостійно.

Головним критерієм при виборі компанії-перевізника є його вміння забезпечити безпеку і комфорт усім пасажирам, а також надати оптимальний вид транспорту під конкретні завдання замовника. Компанія TUR-BUS здійснює перевезення по Кременчуку та інших містах України вже багато років, протягом яких напрацьовувався унікальний досвід і формувався автопарк.


Власний автопарк


Пасажирські перевезення


Екскурсії Україною


Автобусні тури на море

20+

Років досвіду в сфері пасажирських перевезень

100%

Власний
автопарк

100%

Працюємо без посередників

1.0

Мільйон пройдених кілометрів

24/7

Підтримка клієнтів

Рейси


Кременчук – Київ

***
500 грн

Київ -Кременчук

***
500 грн

Кременчук-Львов

***

2000 грн

Безпечні та зручні подорожі

Основа роботи TUR-BUS – це забезпечення безпеки кожного пасажира і максимального рівня комфорту в дорозі. Для цього є кондиціонери, аудіо-, відеосистеми, м’які, зручні, а головне справні крісла і т.д. Автопарк компанії складається з безлічі мікроавтобусів і автобусів євро-класу марок MAN і MERCEDES. Є всі необхідні для пасажирських перевезень ліцензії. Оформлення замовлення на перевезення пасажирів – це дуже просто. Достатньо зателефонувати з будь-якого із зазначених телефонів і розповісти про поїздку всі необхідні подробиці. Фахівці компанії підберуть транспортний засіб відповідно до запиту і прорахують вартість замовлення.

Компанія TUR-BUS – стабільно працюючий перевізник який пропонує доступні ціни. Ви можете замовити наші послуги в будь-який час доби, а ми гарантуємо вам виключно позитивні враження від поїздки. Зателефонуйте нашому менеджеру і залиште замовлення на потрібну дату, а про решту подбають наші фахівці. Звертаючись в TUR-BUS, ви можете бути впевнені, що наш транспорт буде надійний, своєчасний і комфортний!

Трансфер в аеропорти з комфортом

Наші канали

Догори