Проїзд Україна Польща

Хочете потрапити в Польщу? Проїзд Україна Польща та в зворотньому напрямку. Купити  онлайн квитки на автобуси в Польщу та з Польщі (Перемишля, КраковаВаршави та інших міст). Тільки перевірені перевізники.

КУПИТИ КВИТОК

  • Бориспіль
  • Братислава
  • Будапешт
  • Відень
  • Вінниця
  • Глобино
  • Дьйор
  • Київ
  • Кременчук
  • Кропивницький
  • Мішкольць
  • Мукачево
  • Пирятин
  • Полтава
  • Ужгород
  • Умань
  • Хмельницький

    TUR-BUS комфорт и безпечність подорожі з України до Польщі

    Останнім часом серед багатьох жителів України величезним попитом користуються подорожі до Польщі. Для зручності та за умов заощадження коштів люди обирають автобусні пасажирські перевезення. Компанія TUR-BUS до послуг своїх клієнтів пропонує регулярні рейси в даному напрямку на комфортабельних автобусах.

    Рейс Полтава-Плзень

    Час відправлення МістоАдреса місця посадки
    07:00ПолтаваАвтовокзал “Полтава”, вул. Великотирнівська, 7
    08:50Кременчук
    АС, вул. Театральна, 32/621.08.2021-24.08.2021
    10:20ОлександріяOkko, вулиця Куйбишева, 95
    12:00КропивницькийАС, шосе Олександрівське, 1
    15:00ВінницяАвтовокзал “Центральный”, вул. Київська, 8
    18:00Хмельницький(Пересадка)Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23
    20:00
    Тернопіль
    Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7
    21:00ЗолочівКафе/Шиномонтаж, вул. Січових Стрільців 30
    22:00ЛьвівАвтовокзал “Центральний Львів”, вул. Стрийська, 109
    03:35ПеремишльПеремишль
    Парковка магазину Tesco, ul. Lwowska 36
    06:50ТарнувStacja Paliw LOTOS, MOP Komorow, Przy A4
    08:00Краківworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18
    09:25Катовіцеstanowiska 10, ul. Sądowa 5
    10:30Бельсько-БялаАвтовокзал Бельсько-Бяла, ul.Warszawska, 7
    11:00ЦешинLotosSF342, Katowicka, 45
    11:30ОстраваЖ/Д вокзал, “Свинов”
    12:15ОломоуцОломоуц
    Автовокзал, Sladkovskeho 142/37
    13:20БрноÚstřední Autobusové Nádraží, pl. 25, ul.Zvonarka, 411
    15:05ЇглаваЗупинка, Pávov 104
    15:25ГумполецГумполец
    АЗС “Shell”, Автошлях E50
    16:15
    Прага
    Florenc, Pod výtopnou, 13/10
    17:20РокицаниРокицани
    Заправка Shell, E50 Dalnice D5
    17:35Плзеньnadrazi, Husova, 60

    Автобусні пасажирські перевезення Україна Польща

    Проїзд Україна Польща необхідно планувати з придбання білету на міжнародні автобуси. На сучасному ринку представлено багато транспортних компаній, які займаються пасажирськими перевезеннями не лише по території України, а ї за її межами. Від правильного вибору компанії залежить не лише обсяг фінансових розтрат, а і комфорт та безпека самої подорожі.

    Транспортна компанія TUR-BUS – це одна з найбільш популярних компаній в Україні, яка на протязі 20 років праці лише вдосконалюється. Команда кваліфікованого персоналу гарантує високий сервіс надання пасажирських послуг автоперевезень на всіх етапах:

    • зручність інтерфейсу головної сторінки сайту;
    • допомога при виборі та покупці білету;
    • комфорт та безпека під час подорожі;
    • дотримання графіку пересування;
    • швидке проходження кордону.

    Необхідно зауважити, що керівництво компанії слідкує за кількістю пасажиропотоку. Такий підхід забезпечує збільшення рейсів компанії при необхідності. Також ми надаємо послугу оренди міні автобусів, що дозволяє з комфортом подорожувати лише своєю великою родиною або колом друзів.

    Чому слід обрати транспортну компанію TUR-BUS

    Конкуренція серед представників автобусних пасажирських перевезень дуже велика. Але транспортна компанія TUR-BUS вже тривалий час лідирує на українському ринку. Це пов’язано з тим, що ми гарантуємо клієнтам:

    1. Сучасні комфортабельні автобуси, оснащені зручними кріслами, кондиціонерами, туалетом та телевізорами.
    2. Залучення лише кваліфікованих водіїв, у кількості 2 чоловіка, які мають досвід тривалих подорожей до Польщі.
    3. Усі транспортні засоби компаній виїжджають лише в справному стані та систематично проходять технічний огляд.
    4. Раціональне складання маршрутів, з урахуванням технічних зупинок та міст Польщі, які користуються найбільшим попитом.
    5. Цінова політика на білети задовольняє різні рівні фінансової спроможності пасажирів.

    Для нашої компанії дуже важливо справити позитивний вплив на клієнтів. Саме тому салони автобусів чисті, водії привітні, чемні та охайні. Вони завжди допоможуть розташувати ваші валізи в багажному відділені.

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Догори