Автомобіль Toyota Camry

grey-toyota-camry-001

Вартість оренди: 250 грн/год

Мінімальна оренда: 2 години

Оренда автомобіля Toyota Camry

Транспортна компанія TUR-BUS пропонує оренду автомобіля Toyota Camry – справжнього ідеального компаньйона ділової людини.

Toyota Camry – це справжній флагман в модельній лінійці всесвітньо відомого автогіганта з Японії. При згадці цієї моделі, більшість сучасних автолюбителів відразу думають про надійність, місткість і комфорт. Престиж, елегантність і традиційна якість – це те, що можуть отримати власники цієї машини.

Оренда автомобіля Toyota Camry безумовно сподобається тим, хто звик цінувати стиль, розкіш і максимальний комфорт. Не дарма авто цієї моделі вважається одним з найбільш затребуваним в автопарках міських адміністрацій, великих компаній і корпорацій.

Автомобіль бізнес-класу створений спеціально для того, щоб його власники могли впевнено заявляти про свій статус без зайвих слів. Такий автомобіль зможе з першого погляду приємно здивувати партнерів по бізнесу. Сидячи на задньому сидінні машини, кожна людина може з головою зануритися в роботу, довіривши управління свого транспорту особистому шоферу.

Привабливий, стильний зовнішній вигляд автомобіля здатний привертати захоплені погляди оточуючих. Екстер’єр нового покоління став більш яскравим і агресивним. Плавні лінії на корпусі підкреслюють динамічність і більш виражений рельєф. Стильна решітка радіатора вказує на унікальний дизайн авто.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори