Три монастирі Полтавщини

По святым местам Полтавщины
450 грн.
По святим місцям
1 активний день

Одноденний автобусний тур по святим місцям Полтавщини. Відвідування трьох головних монастирів Полтавської області дозволить не тільки дізнатися багато нового і цікаві, але і духовно збагатитися і доторкнутися до святинь.


В вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту
  • Страхування пасажирів


В вартість не входить:

  • Особисті витрати
  • Харчування

Програма туру по святим місцям Полтавщини

ЧасОпис
06:00Збір групи на Амсторі
6:15Виїзд з Кременчука
7:00-9:00Відвідування Козельщинського монастиря Різдва Богородиці
10:00-12:00Відвідування Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря
13:00-15:00Відвідування Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря
17:00
Прибуття до Кременчука

Лубни – Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир (м Лубни)

Золоті куполи Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, як магнітом притягують в це місце, століттями намолене паломниками та туристами. Обитель заснована більше чотирьох століть назад. Однак за переказами, на місці теперішніх храмів був печерний монастир, непрямі згадки про який датовано 10-11 століттям. І історія цієї духовної обителі повинна налічувати на кілька століть більше. Це давно відоме місце паломництва і зцілення душ.

Чоловічий монастир розташований на стрімкій горі в шести кілометрах від міста Лубни, над правим берегом річки Сули. Його головний храм – Спасо-Преображенський собор, де до сих пір збереглися дивовижні старовинні розписи, по праву вважається одним з найкрасивіших в Україні. Також до наших часів дійшли залишки настоятельского корпусу, дзвіниця, Благовіщенська церква, скитська церква св. Афанасія, келійний корпус і частина давньої огорожі.

Екскурсія в Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир цікава як з історичної, так і з духовної точки зору. Тут кожного чекають дари, що наповнюють серце світлом і радістю.

А для тілесних потреб – продукти, виготовлені руками ченців і лікарські трави, вирощуванням яких здавна славиться монастир.

Козельщанський монастир Різдва Богородиці (жіночий)

Невелике село Козельщина, про який мало хто чув, стало відомим на всю країну, завдяки чудотворній іконі.

Ікона Богородиці, якій молилася про зцілення юна Марія Капніст, явила чудо – дівчина одужала. Прочани, цікаві та важкохворі потягнулися звідусіль, щоб тільки поглянути на зцілюющий лик. Так з’явився собор Різдва Богородиці – на той час, один з найвеличніших храмів в країні.

Біля нього і був заснований монастир Різдва Богородиці Козельщанський жіночий монастир. Черниць чекало безліч нелегких випробувань, але вони зуміли зберегти чудотворну ікону Божої Матері, яка в 1993 році повернулася на своє місце. І до неї знову стали приходити і приїжджати стражденні.

Сам храм славиться своєю архітектурою, унікальними настінними розписами, красою вівтаря і чудовим іконостасом. Історії про чудесні зцілення, духовність жіночої обителі та матеріальна краса храму знаходить відгук у серцях всіх відвідувачів.

Полтавський Хрестовоздвиженський монастир (жіночий)

Полтавський Свято-Хрестовоздвиженський жіночий монастир розташований на Чернечій горі, підносячись над містом з XVII століття. Спочатку обитель була чоловічим монастирем. Всі будівлі монастиря були дерев’яними і були споруджені на пожертвування козаків і міщан. До наших днів зберігся ансамбль, який складається з цікавих пам’яток архітектури національного значення: семикупольного Воздвиженського собору, ярусної дзвіниці, трапезної, братського корпусу та будинку настоятеля. До новішим споруд відносяться Троїцька церква, відновлена ​​в 1999 році, і господарський корпус. На території монастиря знаходиться дивовижна крихітна Симеоновская церква з одним куполом.

Місце притягує своєю духовною міццю та красою. На свята в обителі завжди багато людей. Екскурсія по цьому святому місцю запам’ятається надовго. Тут витають історії про святих монастиря, чудотворні ікони, радісних і сумних подіях, що сталися в цих стінах. Тур по святим місцям Полтавщини нікого не залишить байдужим.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори