Автобус TEMSA OPALIN

grey-man-001

Посадочних місць: 34+1

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автобуса TEMSA OPALIN

Оренда автобуса TEMSA OPALIN від транспортної компанії TUR-BUS допоможе вирішити питання пасажирських перевезень Україною.

Холдинг Sabanci і компанія TemSA що входить в нього – один з лідерів приватного бізнесу в Туреччині. Сфера його інтересів простягається від будівельного обладнання до сучасних автобусів. Причому не тільки у себе на батьківщині, але і далеко за її межами. Автобуси TEMSA мають посилену конструкцію, більш сильний двигун, відповідну амортизацію і колеса; виконані з пластика відкриті деталі, – все це говорить про те, що автобуси Temsa мають якість європейських автобусів.

Розкішна поїздка в усіх відношеннях.

Що робить поїздки на далекі відстані приємними? Комфорт? Розкіш? Просторий салон? TEMSA OPALIN пропонує все це і багато іншого. Його комфортний пасажирський салон, збільшений простір для ніг і можливість зміни розташування сидінь перетворює подорож в унікальний досвід. З зручними сидіннями і потужним кондиціонером кожна подорож буде комфортною, а зручність водія реалізована завдяки наявних функцій: ергономічна кабіна і підвищена безпека системи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори