Автобус MAN TEMSA OPAL

man-temsa-opal-001

Посадочних місць: 30+1

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автобуса MAN TEMSA OPAL

Оренда автобуса TEMSA OPAL від транспортної компанії TUR-BUS допоможе вирішити питання пасажирських перевезень Україною.

Temsa Opal – автобус середнього класу, побудований на вузлах і агрегатах провідних виробників Європи: двигуни і осі MAN, КПП і рульове управління ZF, кондиціювання повітря та системи опалення WEBASTO.

Висока якість інтер’єру – висока якість салону забезпечує пасажирів всім необхідним для спокійного і приємного відпочинку в поїздках.

У базовому виконанні встановлюються 30 пасажирських крісел. Але за підвищену місткість доводиться розплачуватися зменшеним кроком сидінь, який в автобусі і так невеликий: відстань від спинки до спинки становить близько 600 мм. Крісла обладнані висувними підлокітниками, двоточковими ременями безпеки, речовими сітками і відкидними столиками. Спинка крісла відкидається в «спальне» положення. Можна також змінювати відстань між сидіннями в ряду, відсуваючи крайні до проходу.

Над кріслами розташовані зручні індивідуальні пульти освітлення і вентиляції. Під стелею встановлено багажні полиці. Комфорт пасажирів забезпечується завдяки наявності кондиціонера. Інформація про температуру в салоні виводиться на великий дисплей над лобовим склом, який добре видно з будь-якого пасажирського місця.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори