Екскурсія в Полтаву

poltava

Автобусна екскурсія в Полтаву, мальовниче місто на правому березі р.Ворскли.

Програма


У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Екскурсійний супровід по маршруту
  • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати
  • Харчування

Автобусна екскурсія в Полтаву

Вас чекає автобусна екскурсія в Полтаву. Полтавщина – вважається справжнім духовним центром України. Полтава – мальовниче місто в Україні на правому березі р.Ворскли.

Місто Полтава знаходитися на перетині багатьох транспортних шляхів і має цікаву історію. Полтаву часто називають культурною столицею країни завдяки її багатої історії і багатьом прославленим українцям, які народилися тут. Тут жив і працював Іван Котляревський, навчався Микола Гоголь і математик Остроградський, працювали: лікар Микола Скліфасовський, вчений Володимир Вернадський, письменники – Панас Мирний і Володимир Короленко.
Тут величезна кількість пам’яток, пам’ятників, парків і скверів. Приємно походити по місту гоголівських повістей. Провести хоча б один день в цьому місті, значить отримати масу задоволення і позитивних емоцій.

Кругла площа в центрі міста приваблює своїм цікавим архітектурним рішенням. Посередині красується сад з монументом Слави на честь 100-річчя перемоги над шведами. Решта будівель розташовані навколо площі і являють собою архітектурний ансамбль ХІХ століття.

Цікаво буде прогулятися на Іванову гору.
Тут Ви можете відвідати музей-садибу Івана Петровича Котляревського, Свято-Успенський Собор – головний храм на території Полтавської фортеці. Побачити пам’ятник Івану Мазепі. Це перший повноцінний пам’ятник легендарному гетьману в Україні. З висоти ротонди (Білій альтанки) помилуватися Подолом Полтави, видами Хрестовоздвиженського монастиря – одного з небагатьох в Україні семиголового собору в стилі українського бароко. А хто зможе спокійно пройти повз їстівного символу Полтави – пам’ятника галушкам?
Якщо ви думаєте чим зайнятися в місті перш за все – то відвідайте історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» з його музеями і крайознавчий музей України. Відвідайте музей авіації та космонавтики – унікальний музей авіаційної та ракетно-космічної тематики. Полтавський музей дальньої і стратегічної авіації одна з головних визначних пам’яток міста. Скільки ще музеїв? Все і не перелічити ;Автобусна екскурсія в Полтаву з Кременчука не дасть вам знудитися. А Полтава, безсумнівно, чудове місто.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори