Екскурсія в музей пива, весілля та вишиванки

Екскурсія в музей пива та самогону

Полтавський колорит – автобусна екскурсія з Кременчука в музеї пива (Абазівка), весілля (В. Будища) та музей вишиванки (Решитилівка)


  В вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування
  • Страхування пасажирів


  В вартість не входить:

  • Особисті витрати
  • Харчування
  • Вхідні квитки

  Програма

  ЧасОпис
  09:00Збір групи на Амсторі
  09:15Виїзд з Кременчука
  11:00Екскурсія в музеї вишиванки
  13:00Екскурсійна програма з дегустацією в музеї пива і самогону
  15:00Екскурсія в музеї весілля
  19:00Прибуття до Кременчука

  Автобусний тур з Кременчука в музеї пива, весілля і вишиванки

  Екскурсія наповнена національним колоритом

  Якщо Ви не знаєте як цікаво і не нудно провести вихідний день, ми готові запропонувати захоплюючу поїздку.
  Ви зможете ознайомитися з тонкощами приготування пива і самогону, побувати в прекрасному музеї весіль і насититися колоритом незабутніх весільних традицій.

  Полтавщину по праву можна назвати етнічним центром України. Нещодавно на Полтавщині двері для відвідувачів відкрили нові туристичні об’єкти – «Музей пива і самогону», музей вишиванки, музей весіль.

  Автобусна екскурсія з Кременчука в музей Вишиванки

  У нас на Полтавщині є всесвітньовідомий центр вишивки та ткацтва і знахоться він в Решитилівці.
  Тут виготовляються унікальні килими-гобелени ручної роботи, знамениті решетилівські рушники, національні жіночі й чоловічі сорочки з витонченою ручною вишивкою, плахти, скатертини, покривала, доріжки, серветки та інші речі, які роблять наш дім і побут більш привабливим. 
  Вироби решетилівських майстрів є нашою національною гордістю та прикрашають інтер’єри багатьох державних та приватних установ.

  Автобусна екскурсія з Кременчука в Музей пива і самогону

  Ідея створити музей виникла у Василя Кожана, полтавського ресторатора і пивовара давно. Виношував її років 7, збирав експонати, об’їздив багато країн, де дізнавався про традиції пивоваріння та самогоноваріння. Деякі експонати люди самі приносили, знаючи пристрасть Василя Юхимовича до старовини і тематики.
  В одній кімнаті музею – історія пива, в іншій – історія українського самогону. Представлено близько шестисот експонатів: кухлі, пляшки, чани, бочки, три десятка самогонних апаратів і навіть – міні-лабораторія, де потрібно вгадати призначення одного з приладів. В пивоварні можна подивитися сучасний процес виготовлення пива.
  Екскурсійна програма включає дегустацію самогону та трьох видів пива. Додатково можна замовити майстер-клас по виготовленню галушок, які ви приготуєте своїми руками, після приготування Вам подадуть їх на дегустацію. Доповнити дегустацію можна колоритним українським обідом з варениками, галушками, борщем та іншими традиційними стравами української кухні.

  Автобусна екскурсія з Кременчука в Музей весіль

  Музей українського весілля. Кілька років тому в Полтавській області з’явився цілком фантастичний музей. Його творці повністю зламали музейні канони. З чим у нас зазвичай асоціюється музей? Тиша. Таблички з грізними написами: «Руками не чіпати!», «Експонати під охороною» тощо. У музеї, про який йде мова, навпаки, що чим галасливіші гості – тим краще. Експонати не тільки можна чіпати руками – ними можна користуватися за прямим призначенням. Наприклад, спробувати витягти з печі спеціальним рогачем горщик. Тут можна не тільки побачити давню весільну церемонію, а й самому стати учасником обряду. Особливість музею в тому, що тут можна не просто помацати руками експонати, а й перенестися в минуле. Перенестися в прямому сенсі цього слова. Зіграти весілля або інсценувати його. В кімнаті все, аж до найменшої дрібниці – відтворена обстановка побуту столітньої давності. Учасники неймовірного дійства іноді плутають реальність з нереальністю. Як і належить, на весіллі п’ють за здоров’я і щастя молодих. Напої – справжні. Закуски на столі – українські страви, приготовані за технологією прабабусь.


  Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Догори