Екскурсія в музей пива, весілля і олії

muzej-pyva

Полтавський колорит – автобусна екскурсія з Кременчука в музеї пива (Абазівка), весілля (В. Будища) і олії (Полтава)


У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Екскурсійний супровід по маршруту
  • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати
  • Харчування

Програма

ЧасОпис
09:00Збір групи на Амсторі
09:15Виїзд з Кременчука
11:00Екскурсія в музеї олії
13:00Екскурсійна програма з дегустацією в музеї пива і самогону
15:00Екскурсія в музеї весілля
19:00Прибуття до Кременчука

Автобусний тур з Кременчука в музеї пива, весілля і олії

Екскурсія наповнена національним колоритом

Якщо Ви не знаєте як цікаво і не нудно провести вихідний день, ми готові запропонувати захоплюючу поїздку.
Ви зможете дізнатися секрети виготовлення олії, ознайомитися з тонкощами приготування пива і самогону, побувати в прекрасному музеї весіль і насититися колоритом незабутніх весільних традицій.

Полтавщину по праву можна назвати етнічним центром України. Нещодавно на Полтавщині двері для відвідувачів відкрили нові туристичні об’єкти – «Музей пива і самогону», музей олії, музей весіль.

Автобусна екскурсія з Кременчука в Музей олії

Інтерактивний музей викликає у відвідувачів великий інтерес. Він діє в повному розумінні слова. І про це здогадуєшся ще в декількох сотнях метрів від цього приміщення завдяки аромату свіжої олії, лоскоче ніс і викликає апетит. Це ж так смачно – вмочити в блюдце з ароматною олією шматок свіжоспеченого хліба, посипати сіллю, подрібненим часником і …

Музей-олійниця – діюче підприємство, де можна і олії купити, і дізнатися про історію та тонкощі олійного виробництва. Техніка, яка тут працює, має більш ніж столітній стаж роботи. Однак, списане в 1990-х роках обладнання на щастя не потрапило в утиль. Мачухівській сім’ї Білоконь, чотири покоління якої ласували маслом місцевого виробництва, вдалося зберегти унікальну техніку олійниці.

Автобусна екскурсія з Кременчука в Музей пива і самогону

Ідея створити музей виникла у Василя Кожана, полтавського ресторатора і пивовара давно. Виношував її років 7, збирав експонати, об’їздив багато країн, де дізнавався про традиції пивоваріння та самогоноваріння. Деякі експонати люди самі приносили, знаючи пристрасть Василя Юхимовича до старовини і тематики.
В одній кімнаті музею – історія пива, в іншій – історія українського самогону. Представлено близько шестисот експонатів: кухлі, пляшки, чани, бочки, три десятка самогонних апаратів і навіть – міні-лабораторія, де потрібно вгадати призначення одного з приладів. В пивоварні можна подивитися сучасний процес виготовлення пива.
Екскурсійна програма включає дегустацію самогону та трьох видів пива. Додатково можна замовити майстер-клас по виготовленню галушок, які ви приготуєте своїми руками, після приготування Вам подадуть їх на дегустацію. Доповнити дегустацію можна колоритним українським обідом з варениками, галушками, борщем та іншими традиційними стравами української кухні.

Автобусна екскурсія з Кременчука в Музей весіль

Музей українського весілля. Кілька років тому в Полтавській області з’явився цілком фантастичний музей. Його творці повністю зламали музейні канони. З чим у нас зазвичай асоціюється музей? Тиша. Таблички з грізними написами: «Руками не чіпати!», «Експонати під охороною» тощо. У музеї, про який йде мова, навпаки, що чим галасливіші гості – тим краще. Експонати не тільки можна чіпати руками – ними можна користуватися за прямим призначенням. Наприклад, спробувати витягти з печі спеціальним рогачем горщик. Тут можна не тільки побачити давню весільну церемонію, а й самому стати учасником обряду. Особливість музею в тому, що тут можна не просто помацати руками експонати, а й перенестися в минуле. Перенестися в прямому сенсі цього слова. Зіграти весілля або інсценувати його. В кімнаті все, аж до найменшої дрібниці – відтворена обстановка побуту столітньої давності. Учасники неймовірного дійства іноді плутають реальність з нереальністю. Як і належить, на весіллі п’ють за здоров’я і щастя молодих. Напої – справжні. Закуски на столі – українські страви, приготовані за технологією прабабусь.


Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Екскурсія за передоплатою. Передоплата на карту Приват24 в сумі 200 грн.
Після реєстрації Вам зателефонують найближчим часом.
Передоплату можна повернути за 3 дні до екскурсії.
Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або інший тур.
Якщо з якихось причин екскурсія не відбудеться – ми повернемо передоплату

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори