Замовити в оренду мікроавтобус чи автобус? Поради експертів

Якщо планується поїздка невеликої групи пасажирів, то актуальним є бронювання або оренда мікроавтобуса (MERCEDES VITO, MERCEDES SPRINTER, MAN). Вони легко виконують свої завдання. Прекрасно долають великі відстані, вміщують пасажирів набагато більше, ніж простий автомобіль і при цьому мають більшу маневреність, ніж великогабаритний автобус.

Найбільш просто орендувати транспортний засіб через інтернет. Тут можна порівняти ціни та автопарки транспортних фірм, а також прочитати відгуки клієнтів про перевізника.

Оренда мікроавтобуса чи автобуса?

Для того, щоб грамотно оформити замовлення та правильно вибрати транспорт (оренда мікроавтобуса або автобуса), потрібно дотримуватись наступних рекомендацій:

Заздалегідь бронюйте транспортний засіб, це допоможе заощадити кошти і виступить гарантією того, що в потрібний момент ви поїдете в поїздку. В автопарках транспортних фірм мікроавтобусів зазвичай менше, ніж великогабаритних автобусів, тому щоб не переплачувати зайве за перевезення малої кількості людей, варто в частно подбати про замовлення.
Слід враховувати місткість автотранспорту. Мікроавтобуси зазвичай мають 18-20 місць, автобуси – від 26 до 55.

Необхідно дізнатися про комфортність і функціональність транспортного засобу. Якщо має бути далекий переїзд, варто подбати про наявність у салоні системи кондиціювання, відео та аудіо систем, можливості підзарядки гаджетів, відділення для багажу. Крім того, транспорт має бути чистим та справним.
Наявність правильно оформленої документації. Необхідно укладати письмовий договір із перевізником, уважно ознайомтесь з умовами договору, це може убезпечити вас від неприємних моментів у майбутньому. Компанія повинна мати пакет офіційних документів: ліцензію на пасажирські перевезення, свідоцтво про техогляд, маршрут руху, страховку на всіх пасажирів.

Замовник зобов’язаний надати перелік пасажирів (якщо це група учнів, має бути у наявності наказ із навчального закладу).
Маршрут поїздки слід узгодити з перевізником. При цьому враховується час відправлення та час повернення. Варто погодити, хто оплачуватиме харчування та проживання водія, у разі поїздки на далеку відстань.
Варто заздалегідь подбати про місце стоянки автобуса, адже його довжина може досягати 14 метрів та висота до 4 метрів.

Перед поїздкою варто перевірити наявність зв’язку з оператором та водієм.
Для поїздок регіонами України слід вибирати перевізників, які мають досвід поїздок нашими дорогами. Якщо водій вперше проходить маршрут, він може їхати надто повільно, турбуючись про збереження машини. При цьому є ризик не встигнути до призначеного часу.

Якщо здійснюється перевезення групи дітей, то на кожні 10 малюків потрібна наявність 1 дорослого супроводжуючого. При цьому якщо група налічує понад 30 осіб, обов’язкова присутність медичного працівника.
Водій повинен мати права без записів про ДТП та порушення за останні 36 місяців, відкриту категорію «Д». Досвід водіння повинен становити не менше трьох років для перевезення дорослих пасажирів та не менше 5 – для перевезення дітей

TUR – BUS має великий вибір транспорту.

Наша транспортна компанія ТUR-BUS пропонує до ваших послуг перевезення пасажирів по всім регіонам України. Ми багато років займаємось пасажирськими перевезеннями. Наш автопарк налічує безліч автобусів та мікроавтобусів. Фірма пропонує якісний сервіс європейського рівня. Для постійних клієнтів існують гнучкі знижки.

Щоб забронювати автобус чи мікроавтобус, Ви можете зателефонувати за вказаним телефоном або зв’язатися з нами через інтернет. Наш дружній колектив складається з досвідчених професіоналів, які швидко та якісно підберуть для вас відповідний варіант, а також розрахують вартість поїздки. Звертайтесь до нас прямо зараз – і ми з комфортом доставимо Вас, куди потрібно!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори