Екскурсія до Межигір’я

Відвідай страусів втікача екс-президента – автобусна екскурсія з Кременчука до резиденції МЕЖИГІР’Я

Здійснюємо перевезення туристів на автобусах з підвищеною комфортністю з Кременчука в резиденцію Межигір’я.

Програма тура

ЧасОпис
03:45Збір групи
04:00Виїзд з Кременчука
09:00Прибуття до Межигір’я
09:30Пішохідна екскурсія по парку
17:30Виїзд з Межигір’я
23:00Прибуття до Кременчука

В вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту
  • Страхування пасажирів


В вартість не входить:

  • Особисті витрати
  • Харчування
  • Вхідні квитки

Екскурсія до Межигір’я – автобусний тур з Кременчука в президенську резиденцію

Провідай страусів екс-президента втікача – автобусна екскурсія з Кременчука в резиденцію Межигір’я.

Скільки потрібно людині для щастя!? Філософське питання … Хтось радіє тому, що є, хтось намагається примножити своє матеріальне благополуччя, а у деяких стільки грошей, що на пару життів наперед вистачить, а їм все мало! І наш екс президент лише один з них!

Біля ставків гарні скульптури. Водойми чисті, навіть видно як на дні плавають величезні рибини. Навряд чи хто їх ловив, просто для краси …
Уздовж ставка розмістилися будиночки для качок, цвітуть лілії – одним словом краса небачена … І дня буде мало все подивитися в Межигір’ї, територія дійсно величезна. Підприємливий народ здає в прокат велосипеди, по доріжках резиденції їздять паровозики, машинки і навіть тук-туки.
На окрему увагу заслуговує набережна екс президента, яка тягнеться вздовж Київського моря. З одного боку набережної море, з іншого – в загонах пасуться вівці, корови і фазани.

Тут є на що подивитись!

Територія резиденції дуже велика. Точних розмірів немає на жаль. Огороджена 8-ми метровим парканом, а з боку Київського моря високою напругою.
Усередині резиденції в Межигір’ї розташовані два величезних будинки, якщо їх можна так назвати – більше підходить вілли. Але, у простолюдді приклеїлася назва Хонка. Так і називають Хонка-Януковича).
На набережній знаходиться корабель-ресторан. Шкода, що зараз всередину не пускають, все замкнено, тільки можна крізь скло розгледіти багатий інтер’єр.

У Межигір’ї зоопарк вражає. Він набагато багатше всіх інших. Там мешкають безліч тварин і птахів. Також на території багато пристосувань для полювання, є варіант, що на тварин полювали.

Вот такая красивая у Вас получится экскурсия в Межгорье. Виды удивительны. Вы будете в восторге от прогулки, и еще долго будете восхищаться увиденным! Хорошее место, куда можно поехать на выходные.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори