Автобус МАN Аrabus 8150

man-28-place-001

Посадочних місць: 28

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автобуса МАN Аrabus 8150

Оренда автобуса МАN Аrabus 8150 від транспортної компанії TUR-BUS допоможе вирішити питання пасажирських перевезень Україною.

Всередині: TV+CD/DVD/MP3, мікрофон, Відкидні сидіння, Клімат-контроль, Ремені безпеки, Підлокітники, Холодильник, Автономна піч, Туалет, Багажні відділення

Автобуси MAN відрізняються найкращою економічністю, зразковою екологічністю, а також максимальним комфортом і безпекою – на вищому рівні якості і в точній відповідності з потребами клієнтів.

Один тільки перший погляд на привабливу пасажирську зону показує, що комфортна подорож без стресу є обов’язковим в цій затишній атмосфері.

Гамма кольорів, лінії і дизайн нового інтер’єру переслідують одну чітку мету – пасажири і водії повинні відчувати себе як вдома, як тільки вони сідають в МАN Аrabus 8150. По-перше, це відчуття досягається доброзичливим і якісним інтер’єром з його гармонійними і непідвладними часу кольорами. По-друге, тепла біла світлодіодна смуга освітлення проходить по всьому салону, створюючи непряме освітлення по всій площі стелі. Це освітлення створює вражаючу атмосферу всередині.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори