Автомобіль Land Cruiser чорний

back-toyota-001

Вартість оренди: 250 грн/год

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автомобіля Land Cruiser чорний

Пропонуємо Вашій увазі солідний і дуже розкішний преміум автомобіль в нашому автопарку- Land Cruiser 200. Оренда автомобіля Land Cruiser від транспортної компанії TUR-BUS для тих, хто цінує поєднання потужності, розкоші і безмежної сили.

У ньому постійний повний привід, кліренс на 230 мм, а також неймовірні технічні характеристики, вселяючі комфорт з упевненістю водієві та пасажирам авто в будь-якій екстремальній ситуації, при цьому викликаючи тільки повагу. Вартість оренди автомобіля Land Cruiser 200 буде повністю компенсована приголомшливим інтер’єром, який представлений виключно якісними матеріалами.

Виходячи з того, яка комплектація, сидіння обтягують тканиною сірого кольору, або ж натуральною шкірою в чорному, бежевому, темно-коричневому кольорах. Салон в цьому авто буває п’яти, а також семи місць. Всі, хто знаходиться в салоні Land Cruiser 200, відчують затишок і високу посадку крісел, активні підголовники і регулювання, а також вентиляцію, обігрів. МФ кермо в шкірі додасть також впевненості в управлінні, поєднуючись з інформаційно-розважальним комплексом.

Touch Pro з екраном 9 дюймів, клімат-контроль з чотирма зонами, преміум аудіоцентр і 14 колонок! Все це неодмінно дуже потішить і задовольнить кожного, хто зважиться взяти на прокат Land Cruiser 200!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори