Екскурсія в Кропивницький

kropyvnytskyj-dendropark2

Весняний настрій – автобусний тур з Кременчука в Кропивницький (тюльпанова алея).


У вартість входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
 • Екскурсійний супровід по маршруту
 • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

 • Вхідні квитки
 • Особисті витрати
 • Харчування

Програма

ЧасОпис
07:00Збір групи на Амсторі
07:15Виїзд з Кременчука
10:45Оглядова екскурсія історичної частини міста
15:00Відвідування дендропарку «Бал тюльпанів»
17:00Виїзд з Кропивницького
20:00Прибуття до Кременчука

Екскурсія в Кропивницький – автобусний тур з Кременчука

Оглядова екскурсія по Кропивницькому:

 • Театральна площа, Палацова вулиця
 • Грецька церква Володимирської ікони Божої матері
 • Білий Благовіщенський собор
 • Фортеця Святої Єлисавети
 • Пам’ятник першому трамваю, пам’ятник студентству
 • Пам’ятник родоначальнику і меценату Олександру Пашутіну
 • Краєзнавчий музей

Екскурсовод проведе Вас гарними вуличками цього дивовижного міста. Ви пройдетеся по Театральній площі, де стоїть будівля Музично-драматичного театру. Саме тут творили Іван Карпенко-Карий, Марія Заньковецька, Микола Садовський! Саме тут виступали Микола Лисенко, Ференц Ліст.

Площа Театральна виходить на вулицю Двірцеву – серце старої частини міста. Багато будинків на цій вулиці збудовані в 18-19 столітті. Проходячи по ній, ніби переносишся в інший вік.

Як і в більшості українських міст, в Кропивницького є храми, які варті уваги як віруючих, так і просто поціновувачів архітектурної краси. У Кропивницькім Ви відвідаєте Грецьку церкву Володимирської ікони Божої матері. Цей небесно-блакитний храм – пам’ятник архітектури, побудований в 1812! Якщо бути більш точним, то це цілий храмовий комплекс з собором Різдва Пресвятої Богородиці.

Ви зазирнете в білий Благовіщенський собор. Сучасна церква в стилі бароко ідеально вписується в архітектурний комплекс міста. Місцеві називають собор храмом-писанкою.

Потім Ви відвідаєте головну синагогу Кропивницького. Це прекрасна будівля з цегли в мавританському стилі розташована в центрі міста. Побудована в 19-м столітті, за радянських часів звичайно ж не працювала. Але зараз діє як синагога. Тут же можна оглянути експозицію музею «Євреї Єлисаветграда».

Яка ж екскурсія в Кропивницький може обійтись без пам’ятників?


Ви побачите пам’ятник першому трамваю. Перший трамвай тут запустили в 1897 році. Зараз цей вид транспорту в Кропивницькому відійшов у минуле, але назавжди залишиться частиною історії міста.

Хочете цікаве фото з міста? Тоді вам до пам’ятника родоначальника і мецената, який керував містом у 19-му столітті, Олександра Пашутіна. Він стоїть біля стільця, на який можна сісти для фотографії. Також варто оглянути пам’ятник студентству всіх часів. Сучасний і легкий пам’ятник так і манить до себе!

Ви відвідаєте єдину в Європі земляну фортецю, яка збереглася до цього дня. У Кропивницькому на вас чекають оборонні земляні вали – залишки фортеці, яка дала початок місту. Фортецю Святої Єлисавети побудували в 1754 році. Свого часу вали гідно витримали оборону від кримсько-турецьких військ. Тепер в фортеці меморіальний комплекс. На в’їзді у фортецю встановлені чавунні гармати.
Щоб краще дізнатися історію міста обов’язково треба заглянути в краєзнавчий музей. По-перше, він один з найстаріших в Україні. По-друге, він розташований в будинку, який колись належав купцю Барському. Чудовий будинок є пам’яткою архітектури.

Перлина Кропивницького – дендропарк

Ну і закінчимо нашу екскурсію відвідуванням справжньої перлини Кропивницького – дендропарку. Сотні тисяч голландських квітів навесні розцвітають в Кропивницькому, щоб порадувати відвідувачів своєю красою. Щорічно тюльпани розташовують в іншому порядку і додають нові сорти квітів. Але це не єдиний сюрприз, який чекає постійних відвідувачів. Сорти тюльпанів відрізняються за часом цвітіння. Квіти висаджуються таким чином, що коли одні тюльпани відцвітають, інші відразу ж починають цвісти. Тому створені з ранніх тюльпанів композиції змінюються візерунками, створеними з квітів, квітнучих пізніше.
Також в парку працює зона розваг з великою кількістю атракціонів. Екскурсія в Кропивницький це чудова ідея відпочити на вихідних.


Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Екскурсія за передплатою. Передплата на карту Приват24 в сумі 150 грн.
Після реєстрації Вам зателефонують найближчим часом.
Передплату можна повернути за 3 дні до екскурсії.
Передплата не переноситься на цей тур в інший день або інший тур.
Якщо з якихось причин екскурсія не відбудеться – ми повернемо передплату

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори