Екскурсія до Канева

Мальовничий Канів – автобусна екскурсія в знамените місто на Дніпрі з відвідуванням могили Кобзаря


У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Екскурсійний супровід по маршруту
  • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати
  • Харчування

Автобусна екскурсія до Канева з Кременчука

Автобусна екскурсія до Канева з Кременчука дає можливість ближче познайомитися з цим гарним, гостинним і вкрай цікавим для туристів містом.

Величний Дніпро, оспіваний самим Тарасом Шевченком, вабить своєю могутністю і прекрасними містами, розташованими на його березі. Однією з таких дніпровських перлин є мальовничий Канів, який неможливо обійти стороною.

Хоч це і не великий мегаполіс, проте дуже красиве, гостинне і вкрай цікаве місто для туристів. Заснований багато століть назад самим Ярославом Мудрим, він не перестає полонити серця тих, хто одного разу відвідав його. Це місце, де розумієш, чому великий український поет так любив ці місця. Дивовижний, чарівний, якесь казково-гарне місто, де можна годинами дивитися на Дніпрові кручі і слухати, як ревуть потоки цієї могутньої ріки.

Тут час перестає грати якусь роль для гостей. Гуляючи по затишним паркам, відвідуючи найцінніші пам’ятники і просто відпочиваючи на набережній, перестаєш думати про мирські проблеми. Канів – це місто, в якому надихаєшся і відпочиваєш, набираєшся сил і заряджаєшся особливою енергією. Це райський куточок України, який просто повинен бути в списку вашого туристичного маршруту!

Проїхавши греблю Канівської ГЕС, залишивши позаду індустріальний ландшафт електростанції, потрапляємо в історичний центр, де головною архітектурною пам’яткою Канева є Успенський собор, побудований київським князем Всеволодом у 1144 році. Поруч з церквою стоїть пам’ятник Св.Макарію, загиблому від рук татар 1678 року.
Недалеко від собору – могила відомого радянського дитячого письменника – Аркадія Гайдара. Головним духовним центром Канева є Національний Шевченківський заповідник – Тарасова гора. Тут ви побачите ряд пам’ятників, поставлених в різні роки на могилі Тараса, відвідаєте музей Т.Г.Шевченка, музей «Тарасова світлиця», могилу І. Ядловського, того, хто одним з перших взяв на себе турботу про могилу поета.
Тут, поруч з Успенським собором з 1990 року розташувався музей народно-декоративного мистецтва. Тут більше 5 тис. експонатів колекції скла 1316 століття, вироби керамістів, виготовлювачів килимів, різьбярів по дереву, традиційний український одяг і предмети народного побуту Київської, Черкаської та Полтавської областей.

Автобусна екскурсія до Канева з Кременчука дає можливість ближче познайомитися з цим гарним, гостинним і вкрай цікавим для туристів містом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори