Екскурсія в Чигирин

holodni-jar

Козацька історія – одноденний автобусний тур з Кременчука в Чигирин, Суботів, Холодний Яр


У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Екскурсійний супровід по маршруту
  • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати
  • Харчування

Екскурсія в Чигирин, Суботів, Холодний Яр з Кременчука

Чигирин – це місто є першою столицею гетьманської держави. Він зберіг пам’ять про найвідомішого гетьмана України Богдана Хмельницького.

Чигирин відомий з XVI століття як оборонна козацька територія. Відтворена гетьманська резиденція дає уявлення, як і де гетьмани України приймали патріархів, послів з Австрії, Молдавії, Туреччини. Саме його оспівував Тарас Шевченко у своїх творах, присвячених боротьбі українців з загарбниками. Сьогодні сюди приїжджають, щоб надихнутися мужністю і самовідданістю, згадати минуле, доторкнутися до таємниці і підживитися енергією.

Тут ви зможете відвідати Музей Богдана Хмельницького, Археологічний музей, піднятися на Замкову гору і оглянути 18-метровий пам’ятник Б.Хмельницькому, бастіон Дорошенка, кам’яний хрест, поставлений на честь захисників Чигирина від турецької армії (1678), помилуватися чудовими краєвидами Чигирина і долини р.Тясміна

Суботів – мальовниче місце неподалік від Чигирина. Воно відоме як рідне село славного гетьмана Богдана Хмельницького. Тут знаходиться Іллінська церква – головна визначна пам’ятка XVII століття, яка стала усипальницею роду Хмельницьких, зображена на п’ятигривневій купюрі. Тут ви відвідаєте територію стародавнього городища, ділянку, де в роки Гетьманщини перебувала резиденція, з залишками кам’яних фундаментів. При бажанні, можна спуститися в урочище «3 колодязя», викопані за наказом Б.Хмельницького і насолодитися незвичайним смаком цілющої води, почути легенди про 3 колодязі.

Холодний Яр – це величезний лісовий масив історичного значення. Тут панує містична атмосфера! У Холодноярських лісах збереглися залишки древніх городищ оточених земляними валами, висота й ширина яких вражає, а також руїни підземних церков і печер. Тут ви відвідаєте дуб Максима Залізняка, вік якого перевищує тисячу років, Свято – Троїцький Мотронинський монастир, Скіфські вали, Гайдамацький ставок.

Екскурсія в Чигирин, Суботів, Холодний Яр з Кременчука дозволить Вам за короткий час познайомитися з відомими місцями козацької слави.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори