Мікроавтобус Ford Transit

ford-transit-001

Посадочних місць: 8

Вартість оренди: 250 грн/год

Мінімальна оренда: 2 години

Оренда мікроавтобуса Ford Transit

Оренда пасажирського мікроавтобуса Ford Transit – ідеальний варіант для швидкого, комфортного та безпечного перевезення пасажирів. Ще просторіше, ще універсальніше. У цьому мікроавтобусі все продумано і пристосоване в першу чергу для зручності пасажирів.

Мікроавтобус Ford Transit розроблений таким чином, щоб при зіткненні поглинати і відводити енергію від пасажирів. Подушка безпеки водія поставляється в стандартній комплектації, а передня подушка безпеки пасажира і бічні подушки безпеки доповнюють захист людини, що знаходиться всередині.

Також є укріплена основа передніх сидінь і зручні підтримуючі сидіння, які включають в себе триточкові ремені безпеки, а також індивідуально регульовані по висоті підголовники.

Мікроавтобуси Ford Transit оснащуються двомісними сидіннями з одного боку від центрального проходу і одномісними сидіннями з іншого боку. Всі посадочні місця в пасажирському салоні легко доступні.
Для зручності посадки і висадки передбачені зсувні бічні двері зі збільшеним прорізом. Всі варіанти моделі оснащені бічною підніжкою. З обох сторін дверного отвору розміщені пасажирські поручні.

Елементи комплектації:

  • Зручний місткий салон
  • Одномісні та двомісні сидіння, зручний прохід між сидіннями
  • Зсувні пасажирські двері з широким отвором
  • Бічна підніжка
  • Пасажирські поручні для зручності посадки і висадки
  • Комфортна висота підніжки
  • Виходи, розміри яких відповідають обов’язковим нормам
  • Неслизьке підлогове покриття

Завдяки світлому, просторому, повністю оздобленному інтер’єру Ford Transit навіть найтриваліша поїздка може стати приємною. Верхні полиці для зберігання забезпечують зручне розміщення багажу. Додатковий комфорт забезпечується опціональною системою кондиціонування повітря з вентиляційними отворами, як на борту літака і індивідуальними світлодіодними лампами для читання на кожному задньому сидінні.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори