Літні тури на автобусі

Блакитне озеро

Блакитне озеро у Світловодському районі це улюблене місце всіх кременчужан. Озеро з прекрасними краєвидами, чистим…

Докладніше

Київ-столиця України

Автобусно-пішохідна екскурсія до Києва познайомить Вас з історичним центром Києва та найновішими інтерактивними сучасними музеями….

Докладніше
Чернігівщина історична

Чернігівщина історична

Чернігівщина історична. Відвідування національного історико-культурного заповідника Качанівка, Густинського монастиря і Сокирського палацово-паркового комплексу з Кременчука,…

Докладніше
Пирогово

Пирогово

Захоплюючий одноденний автобусний тур до головної етнографічної перлини країни, Пирогово – музею народної архітектури та…

Докладніше

Літні екскурсійні тури на автобусі

Будь-який турист, різного віку та статі, хоче отримати від поїздки максимально позитивні враження, у тому числі завдяки чудовим екскурсійним програмам. Наша компанія пропонує Вам літні автобусні тури з комфортними умовами та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Тури здійснюються з виїздом з Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобиного у супроводі досвідчених гідів, які нададуть Вам інформацію максимально цікаво та якісно. Наші автобусні тури продумані до дрібниць та залишать позитивний відгук у кожному серці.

Ви можете розпочати вивчення рідної країни з коротких автобусних турів, щоб дозволити собі звикнути до такого темпу освоєння нових регіонів та місць та вирішити для себе, чи підходить Вам такий формат подорожей. Найбільш популярними літніми турами зараз безперечно є тури на вихідні. Ви подорожуватимете всього протягом одного-трьох днів. Для цього Вам не потрібно брати відпустку або відпрошуватися з роботи/навчання. Ви проведете вихідні у новій атмосфері, і Вам не знадобляться великі суми коштів. Зазвичай за програмою літніх автобусних турів ми відвідуємо туристичні локації, які знаходяться по сусідству з Кременчуком, тому Ви не знаходитиметеся в дорозі надто довгий час.

Переваги літнього автобусного туру:

  • неймовірна кількість емоцій – допитлива і цікава людина, що бажає дізнатися якомога більше про цей величезний і цікавий світ, знайде в наших екскурсіях багато нового.
  • демократичні ціни – будь-хто, хто цінує свій дорогоцінний час і гроші, віддасть перевагу комфортній подорожі за помірну суму, яка забезпечить знайомство з відразу декількома туристичними пам’ятками, які вражають своєю красою.
  • впевненість, що за час автобусного турне ви встигнете познайомитися з багатьма унікальними пам’ятками та багатовіковими українськими традиціями, які надихають своєю приголомшливою пишнотою та магічною атмосферою.
  • можливість поповнити свій фотоальбом дивовижними панорамами найкрасивіших локацій таких як Букський каньйон, Чернігівщина, Аквапарк “Джунглі” або безліч інших літніх турів, змальовуючи барвисту мальовничість на авторських знімках, які зігріватимуть душу не один десяток років.

Якщо ви дійсно хочете подивитися Україну – їдьте в автобусний тур з компанією Тур-Бус, ви не тільки заощадите гроші, але й побачите дивовижну Україну, якої ви ще не знали. Вибравши літні автобусні тури Україною від нашої компанії, Ви не розчаруєтеся та залишитеся задоволені поїздкою. Для мешканців Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобиного, Власівки ми пропонуємо прямі автобусні тури з Кременчука, щоб Ви змогли заощадити свої гроші та час.

Автобусні тури по Україні ми пропонуємо тільки на автобусах авторитетних марок, таких як Neoplan, Mercedes-Benz, Man – адже саме ці автовиробники є законодавцями автомобільної індустрії та встановлюють стандарти комфорту в галузі пасажирських перевезень.
Для безпосереднього бронювання обраного Вами автобусного туру по Україні, радимо звернутися до нас по телефону або відвідати офіс у Кременчуці та відчути, що співробітники компанії ТУР-БУС завжди готові позбавити мандрівників від головного болю, пов’язаного з підбором оптимального варіанта подорожі автобусом!

Наши каналы

Догори