Гастрономічні групові тури

Гастротури та кулінарні подорожі Україною

Пізнайте світ смаків та ароматів рідної землі! Пориньте в ідеальне поєднання їжі та пригод гастрономічних турів. Нехай запахи та смаки незвичайної кулінарії Полтавщини стануть вашим яскравим спогадом про цю гастрономічну подорож.

Їжа – один із найкращих способів знайомства з місцевою історією та культурою, а гастротури – зростаюча модна тенденція. Це захоплююча пригода з вибуховими емоціями від страв і напоїв, що запам’ятовуються. Любиш пригоди та смачно поїсти? Вибирай кулінарний напрямок і вирушай разом з нами в гастротури за вибухом смаків, запахів та емоцій.

На вас чекає не лише дегустація, а й майстер-класи з приготування національних страв. Наші гастротури призначені для тих, хто віддає перевагу знайомству з місцевою кухнею, продуктами, кулінарною культурою. На вас чекають кулінарні майстер-класи, дегустації та покупки оригінальних товарів місцевих виробників! Здійсніть гастрономічну подорож Україною та Полтавщиною та долучіться до витоків культури та духовності українського народу.

Гастрономічні тури Україною – що це?

Гастрономічний туризм нашій країні динамічно розвивається. Останнім часом зростання ринку гастрономічного туризму в Україні виявилося вдвічі швидше за зростання ринку внутрішнього туризму в країні, а виїзний гастрономічний туризм стає все менш популярним. І це добре, що сьогодні українці вважають за краще набиратися смачних вражень на батьківщині, а не за кордоном. Адже рідна земля може запропонувати величезний спектр емоцій від різноманітних гастрономічних цікавинок.

Гастрономічні тури Україною, які ми пропонуємо – набагато більше, ніж відпочинок! В рамках наших гастротурів туристи відвідують різні виробництва, невеликі ферми або домашні господарства, місцеві ринки, гастрономічні фестивалі, дегустують відомі та незвідані національні продукти. Крім різноманітних кулінарних задоволень, у вартість подорожей завжди включено проїзд у комфортному транспорті, супровід гідом, екскурсії найкрасивішими та найвідомішими пам’ятками, і, звичайно обіди та дегустації. Адже гастротури – це здебільшого про їжу.

Заплануйте гастро-тур Україною вже сьогодні

Дегустаційні тури та майстер-класи компанія Тур-Бус може організувати для вас завжди, навіть якщо це буде ваше спонтанне рішення, у форматі індивідуальних екскурсій або з групою однодумців. Але якщо ви хочете потрапити на конкретний кулінарний фестиваль, подорож необхідно заздалегідь запланувати виходячи з дат його проведення Ми заздалегідь подбаємо про всі організаційні моменти, організуємо трансфер та екскурсійний супровід, Вам залишиться лише насолоджуватися неймовірною українською кухнею.

Ви готові відчути нові, неймовірні поєднання смаків та дізнатися про способи приготування не просто страв, а кулінарних шедеврів? Тоді вам із нами по дорозі!

Наші канали

Догори