Автобусні екскурсії Україною

Наші екскурсії

parhomovka
500 грн.

Екскурсія в Пархомівку

Садиба Підгоричані – автобусна екскурсія з Кременчука в село Пархомівка на стику Сумської, Полтавської та Харківської областей.
Докладніше
500 грн.

Екскурсія в Наталівку

Незабутня Наталівка – автобусний тур з Кременчука в колишній маєток «Наталівка» цукрозаводчика П.І. Харитоненко в с.Володимирівка Харківської області.
Докладніше

Найближчі екскурсії


3-4 квітня 2021

Одеса

1600 грн

3-4 квітня 2021
10 квітня 2021

450 грн

10 квітня 2021
10 квітня 2021

450 грн

10 квітня 2021
24 квітня 2021

600 грн

24 квітня 2021

Одноденні екскурсії

Запрошуємо на одноденні екскурсії з Кременчука. Це чудова можливість змінити обстановку, зарядитися силами і враженнями, не виїжджаючи далеко.
Наші одноденні програми – автобусні тури в найгарніші місця України.

За один день можна встигнути багато – екскурсійна програма в подібних турах, як правило, насичена і дуже захоплююча!
Путівки можна придбати на сайті в будь-який день, поки на екскурсію є місця. Це дає можливість як для довгострокового планування наперед, так і для спонтанних поїздок.

Якщо ви мрієте про відпустку і поїздку кудись подалі від сірих буднів, то наша пропозиція саме для вас! Відправляйтеся в захоплюючі і незабутні одноденні екскурсії з Кременчука з нами, щоб хоча б ненадовго відволіктися від своїх турбот.

Ви можете здивуватися наскільки бувають цікавими тури вихідного дня з Кременчука – неважливо, що у вас зовсім небагато вільного часу. За допомогою наших досвідчених гідів ви буквально за лічені години отримаєте максимум вражень і яскраві спогади, якими неодмінно захочеться поділитися з оточуючими.

Тур вихідного дня

Нудьгуєте на вихідних? Хочете незабутньо провести вікенд з друзями або коханою людиною? Хочете показати дітям щось нове і незвідане? Тоді замовте тури на вихідні!

Що ж це за тури і для чого вони потрібні? Тури вихідного дня це насичені короткострокові подорожі, за час яких туристам пропонують ознайомитися з визначними пам’ятками, культурою та особливостями того, або іншого туристичного місця. Тури вихідного дня від компанії TUR-BUS подарують Вам незабутні враження та яскраві емоції!

У програму турів вихідного дня включено як відвідування історичних пам’яток, так і час для самостійних екскурсій, прогулянок і покупок сувенірів. На організацію такого туру не потрібно витрачати багато часу, сил і головне грошей: вибираєте екскурсію, бронюєте, оплачуєте і – в дорогу! Тури на вихідні допомагають розслабитися, дізнатися щось нове і просто приємно провести час, відведений на відпочинок.

Завдяки невисоким цінам турів на вихідні дні, вони користуються великою популярністю у поціновувачів активного відпочинку. Адже так приємно провести вихідні не перед телевізором, а на пізнавальних екскурсіях.

Зимові тури

Зима – ідеальний час для активного відпочинку і проведення вільного часу на свіжому повітрі. Ми пропонуємо різні зимові тури з Кременчука. Ми маємо власний автопарк з мікроавтобусів і автобусів, що дозволить організувати перевезення груп будь-якої кількості, автобусне сполучення оптимальний варіант для швидкого переміщення між містами при мінімальних витратах.

Наші канали

Догори