Екскурсії для школярів

Автобусні тури для школярів

Організація ефективного навчального процесу в школах все частіше має на увазі всілякі виїзди на екскурсії, в навчальні центри або навіть подорожі в вигляді туру для школярів старшого віку. Необхідність в оренді автобуса для школярів виникає досить часто, а різні за форматом виїзні заходи для дітей вимагають ретельної і по-справжньому якісної їх організації.

Так, від справного технічного стану транспортного засобу, досвіду і кваліфікації водія залежать життя дітей. У кожного замовника повинно бути чітке розуміння, що пасажирські перевезення такого формату повинні виконувати тільки ті компанії, які володіють усіма необхідними сертифікатами та штатом досвідчених фахівців.

Наші екскурсії

Компанія TUR-BUS – це приватний перевізник в Кременчуці, що володіє всіма необхідними дозвільними документами на пасажирські перевезення. Наша послуга оренди автобусів під шкільні виїзні заходи – це доступна можливість для батьків спокійно відпустити своїх дітей для відвідування цікавих, розважальних або культурних місць та ін.

Київ-столиця України

Автобусно-пішохідна екскурсія до Києва познайомить Вас з історичним центром Києва та найновішими інтерактивними сучасними музеями….

Докладніше

Особливості організації турів для школярів

Перевезення школярів вимагає залучення спеціально обладнаних автобусів, в яких є всі необхідні за законами України елементи безпеки:

 • сидіння транспорту повинні бути обладнані ременями безпеки;
 • розпізнавальні знаки, що оповіщають інших учасників дорожнього руху (знаки з написами: «Обережно дiти!»). Цей знак розташовують на лобовому і на задньому склі автотранспорту.

До водія також висуваються особливі вимоги. Наприклад, він буде зобов’язаний перед виїздом пройти обов’язковий медичний огляд.
ВАЖЛИВО! Організовані групи дітей можуть перевозити тільки досвідчені водії з досвідом керування транспортними засобами не менше 5 років.
Ще одним важливим моментом, який слід враховувати при плануванні поїздки – це те, що перевезення школярів колоною з 5 і більше автобусів може бути здійснене тільки в супроводі ДАІ. Якщо перевезення організованих груп школярів здійснюється автобусами в кількості до 5 штук, то такий супровід не потрібно.

Нюанси оренди автобуса для перевезення дітей

 • Наявність наказу директора школи дозволяє перевезення дітей.
 • Перевезення школярів може здійснюватися тільки в денний час.
 • Обов’язковий інструктаж щодо заходів безпеки перед посадкою дітей в автобус.
 • Присутність відповідального за дотримання дітьми належного порядку під час руху (діти повинні сидіти на передбачених для цього місцях), а також під час посадки і висадки автобуса.
 • Забезпечення посадки (висадки) дітей після зупинки транспорту зі спеціального посадкового майданчика, або, в разі її відсутності – з тротуару/узбіччя. Якщо обидва варіанти неможливі, то висадка здійснюється з крайньої смуги проїзної частини (не з боку суміжної смуги для руху).

В яких випадках без автобуса для перевезення школярів не обійтися?

Актуальною причиною для оренди автобуса може стати будь-який випадок, коли дітей потрібно доставити з точки А в точку В і зробити це пішки або громадським транспортом неможливо. Найчастіше це:

 • екскурсії для школярів по Україні;
 • перевезення груп дітей на олімпіаду або спортивні заходи в інші міста;
 • випускні для учнів 4-х, 9-х, 11-х класів;
 • виїзд на природу з класом або навіть кількома класами;
 • поїздки на освітні, цікаві або розважальні заходи по місту Кременчук та Полтавській області.

Ціна на прокат автобуса для перевезення дітей

Компанія TUR-BUS надає гнучкі умови співпраці. Кожна поїздка індивідуальна, тому на сайті ми вказуємо тільки вартість оренди за годину. Для того щоб дізнатися точну вартість поїздки буде потрібно зв’язатися з нашими диспетчерами за телефонами, вказаними на сайті.


Відзначимо, що в TUR-BUS є власні логісти, які завжди прораховують оптимальний маршрут, економлячи тим самим час і гроші кожного нашого замовника.

Послуги пасажирських перевезень від професіоналів

При виборі транспортного засобу для перевезення дітей, основою безпеки є правильний вибір компанії. У TUR-BUS, працюють тільки досвідчені водії з високим рівнем професіоналізму та культури. У салоні автобуса ви ніколи не почуєте непристойні пісні. Крім того, категорично заборонено палити і розмовляти по телефону під час поїздки.

При необхідності ми готові надати наступні документи на право здійснення своєї діяльності:

 • страхування життя пасажирів;
 • ліцензія на право проведення пасажирських перевезень і зокрема перевезень дітей;
 • договір на обов’язковий медогляд водіїв перед поїздкою;

Гарантії

Компанія TUR-BUS гарантовано якісно виконує всі взяті на себе зобов’язання, серед яких:

 • Можливість оренди автобуса під тур для школярів по Кременчуку, в передмістя або інші міста України як на встановлену заздалегідь дату, так і всього за кілька годин до запланованої поїздки.
 • Оптимальна вартість оренди, яка може бути розрахована як в погодинному форматі, так і за кілометраж.
 • Можливість вибрати транспортні засоби, які підходять за кількістю посадкових місць від 8 до 49 пасажирів (17, 18, 28, 30, 35, 49 місць).
 • Можливість проконсультуватися з питань оренди з оператором і допомогу в складанні маршруту.
 • Наявність нових сучасних і комфортних автобусів марки MAN або MERCEDES і досвідчених водіїв, здатних ефективно реагувати в будь-якій екстреній ситуації на трасі.

Наприкінці відзначимо, що, довіряючи своїх дітей нашим досвідченим і відповідальним фахівцям, ви можете бути впевнені в їх безпеці в дорозі. Наші водії мають величезний досвід роботи в сфері перевезення пасажирів, а регулярні техогляди всієї техніки дозволяють гарантувати відсутність непередбачених поломок і інших неприємних обставин. Крім того, наші водії завжди на зв’язку тому можна визначити місцезнаходження автобуса в будь-який момент поїздки.

Наші канали

Догори