Екскурсії для школярів

Автобусні тури для школярів

Організація ефективного навчального процесу в школах все частіше має на увазі всілякі виїзди на екскурсії, в навчальні центри або навіть подорожі в вигляді туру для школярів старшого віку. Необхідність в оренді автобуса для школярів виникає досить часто, а різні за форматом виїзні заходи для дітей вимагають ретельної і по-справжньому якісної їх організації.

Так, від справного технічного стану транспортного засобу, досвіду і кваліфікації водія залежать життя дітей. У кожного замовника повинно бути чітке розуміння, що пасажирські перевезення такого формату повинні виконувати тільки ті компанії, які володіють усіма необхідними сертифікатами та штатом досвідчених фахівців.

Наші екскурсії

Компанія TUR-BUS – це приватний перевізник в Кременчуці, що володіє всіма необхідними дозвільними документами на пасажирські перевезення. Наша послуга оренди автобусів під шкільні виїзні заходи – це доступна можливість для батьків спокійно відпустити своїх дітей для відвідування цікавих, розважальних або культурних місць та ін.

500 грн.

Екскурсія в Наталівку

Незабутня Наталівка – автобусний тур з Кременчука в колишній маєток «Наталівка» цукрозаводчика П.І. Харитоненко в с.Володимирівка Харківської області.
Докладніше
parhomovka
500 грн.

Екскурсія в Пархомівку

Садиба Підгоричані – автобусна екскурсія з Кременчука в село Пархомівка на стику Сумської, Полтавської та Харківської областей.
Докладніше

Найближчі екскурсії


Февраль 22, 2021

Екскурсія до Одеси

Автобусна екскурсія з Кременчука до Одеси

Февраль 22, 2021
Апрель 12, 2019

Національного дендрологічного парку Софіївка, Парк фентезі, Буцький Каньйон

Апрель 12, 2019

Особливості організації турів для школярів

Перевезення школярів вимагає залучення спеціально обладнаних автобусів, в яких є всі необхідні за законами України елементи безпеки:

 • сидіння транспорту повинні бути обладнані ременями безпеки;
 • розпізнавальні знаки, що оповіщають інших учасників дорожнього руху (знаки з написами: «Обережно дiти!»). Цей знак розташовують на лобовому і на задньому склі автотранспорту.

До водія також висуваються особливі вимоги. Наприклад, він буде зобов’язаний перед виїздом пройти обов’язковий медичний огляд.
ВАЖЛИВО! Організовані групи дітей можуть перевозити тільки досвідчені водії з досвідом керування транспортними засобами не менше 5 років.
Ще одним важливим моментом, який слід враховувати при плануванні поїздки – це те, що перевезення школярів колоною з 5 і більше автобусів може бути здійснене тільки в супроводі ДАІ. Якщо перевезення організованих груп школярів здійснюється автобусами в кількості до 5 штук, то такий супровід не потрібно.

Нюанси оренди автобуса для перевезення дітей

 • Наявність наказу директора школи дозволяє перевезення дітей.
 • Перевезення школярів може здійснюватися тільки в денний час.
 • Обов’язковий інструктаж щодо заходів безпеки перед посадкою дітей в автобус.
 • Присутність відповідального за дотримання дітьми належного порядку під час руху (діти повинні сидіти на передбачених для цього місцях), а також під час посадки і висадки автобуса.
 • Забезпечення посадки (висадки) дітей після зупинки транспорту зі спеціального посадкового майданчика, або, в разі її відсутності – з тротуару/узбіччя. Якщо обидва варіанти неможливі, то висадка здійснюється з крайньої смуги проїзної частини (не з боку суміжної смуги для руху).

В яких випадках без автобуса для перевезення школярів не обійтися?

Актуальною причиною для оренди автобуса може стати будь-який випадок, коли дітей потрібно доставити з точки А в точку В і зробити це пішки або громадським транспортом неможливо. Найчастіше це:

 • екскурсії для школярів по Україні;
 • перевезення груп дітей на олімпіаду або спортивні заходи в інші міста;
 • випускні для учнів 4-х, 9-х, 11-х класів;
 • виїзд на природу з класом або навіть кількома класами;
 • поїздки на освітні, цікаві або розважальні заходи по місту Кременчук та Полтавській області.

Ціна на прокат автобуса для перевезення дітей

Компанія TUR-BUS надає гнучкі умови співпраці. Кожна поїздка індивідуальна, тому на сайті ми вказуємо тільки вартість оренди за годину. Для того щоб дізнатися точну вартість поїздки буде потрібно зв’язатися з нашими диспетчерами за телефонами, вказаними на сайті.


Відзначимо, що в TUR-BUS є власні логісти, які завжди прораховують оптимальний маршрут, економлячи тим самим час і гроші кожного нашого замовника.

Послуги пасажирських перевезень від професіоналів

При виборі транспортного засобу для перевезення дітей, основою безпеки є правильний вибір компанії. У TUR-BUS, працюють тільки досвідчені водії з високим рівнем професіоналізму та культури. У салоні автобуса ви ніколи не почуєте непристойні пісні. Крім того, категорично заборонено палити і розмовляти по телефону під час поїздки.

При необхідності ми готові надати наступні документи на право здійснення своєї діяльності:

 • страхування життя пасажирів;
 • ліцензія на право проведення пасажирських перевезень і зокрема перевезень дітей;
 • договір на обов’язковий медогляд водіїв перед поїздкою;

Гарантії

Компанія TUR-BUS гарантовано якісно виконує всі взяті на себе зобов’язання, серед яких:

 • Можливість оренди автобуса під тур для школярів по Кременчуку, в передмістя або інші міста України як на встановлену заздалегідь дату, так і всього за кілька годин до запланованої поїздки.
 • Оптимальна вартість оренди, яка може бути розрахована як в погодинному форматі, так і за кілометраж.
 • Можливість вибрати транспортні засоби, які підходять за кількістю посадкових місць від 8 до 49 пасажирів (17, 18, 28, 30, 35, 49 місць).
 • Можливість проконсультуватися з питань оренди з оператором і допомогу в складанні маршруту.
 • Наявність нових сучасних і комфортних автобусів марки MAN або MERCEDES і досвідчених водіїв, здатних ефективно реагувати в будь-якій екстреній ситуації на трасі.

Наприкінці відзначимо, що, довіряючи своїх дітей нашим досвідченим і відповідальним фахівцям, ви можете бути впевнені в їх безпеці в дорозі. Наші водії мають величезний досвід роботи в сфері перевезення пасажирів, а регулярні техогляди всієї техніки дозволяють гарантувати відсутність непередбачених поломок і інших неприємних обставин. Крім того, наші водії завжди на зв’язку тому можна визначити місцезнаходження автобуса в будь-який момент поїздки.

Наші канали

Догори