Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик», з дегустацією

Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик» з Кремечука, Горішніх Плавнів та Світловодська ознайомить Вас з найповільнішими істотами на планеті та подарує море вражень.


У вартість входить:

  • Проїзд автобусом за маршрутом
  • Обслуговування за маршрутом
  • Екскурсія на фермі
  • Страхування пасажирів
  • Вхідні квитки
  • Оформлення перевезення дітей

У вартість не входить:

  • Дегустація
  • Особисті витрати

Програма туру

ЧасОпис
9:00Збір групи на Амсторі
9:15Виїзд із Кременчука
11-13:00Екскурсія на равликовій фермі «Лісовий равлик»
13:00-15:00Вільний час
15:00Виїзд у Кременчук
17:00Прибуття до Кременчука

Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик»

А Ви знали, що: равлик у Стародавньому Єгипті символізував родючість і вічність, у Середні віки – гріх і лінощі, у буддизмі – терпіння, а в ісламі – сумнів.

Равлики – одні з найповільніших істот на планеті, швидкість не перевищує 1,3 см за секунду, а водні равлики зазвичай пересуваються ще повільніше. Вони мають різну довжину від 0,1 до 40 см та різну вагу від 60 до 900 грамів. Сухопутні равлики дихають легенями та мають дуже поганий зір, а Ахатіна гігантська – це найбільший равлик на планеті.

Якщо, Вам цікаво дізнатися більше та скуштувати на смак тоді гайда з TUR-BUS в автобусний тур на равликову ферму.


Знаходиться ферма «Лісовий равлик» в екологічно чистій зоні, біля соснового лісу, між трьома річками: Ворскла, Свинарка та Коломак. поблизу Полтави та відомого історичного місця – “Криниця Петра першого”.

За легендою влітку 1709 року солдат мучила спрага і вони вирішили відкрити колодязь, перший кухоль відпив Петро І. Випивши води, Петро І, скуштував їжу, яка надає сили та енергії, це був Равлик.

Ферма «Лісовий равлик»

Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик» починається з знайомства з місцевістю, фермою та цікавою розповідью про її мешканців.

Ви дізнаєтесь, що в усьому світі сімейство черевоногих налічує близько 70 000 різних видів. До них відносяться всі наземні, морські та прісноводні равлики та слимаки. З цих 70 000 видів близько 5 000 мешкають у морях, океанах, солонуватих та прісних водах, інші види живуть на суші, але на території ферми в сезон вирощують понад 600 тисяч їстівних равликів двох видів хелікс аперса Максима (Helix Aspersa Maxima) та хелікс асперса Мюллєр (Helix Aspersa Muller). Дані види молюска користуються великим попитом в західній Європі і є смачним і корисним делікатесом.


На подвір’ї Ви побачите плантації на яких мешкають равлики. В теплу пору року і до зими живуть вони на огородженому полі. Випасаються. Короткі щупальця, які оснащені сенсорами дотику та нюху дає змогу їм легко знаходити їжу, яку перетирають за допомогою 25 тисяч зубів – це більше, ніж у будь-якої акули. Зір равликів настільки поганий, що вони можуть лише відрізняти день від ночі, також равлики повністю позбавлені слуху.

Спустившись до підвального приміщення побачимо равликів, які дозрівають. Їх можна спостерігати на підлозі, на стінах, на стелі. Вони здатні повзати не тільки по плоскій поверхності, а й по лезу ножа і не поранитися. Під час руху підошва їх ноги спочиває на своєрідній “подушці” зі слизу, що захищає тіло молюска і допомагає йому пересуватися.

Почуємо про розмноження і дізнаємося, що Равлики – гермафродити, тобто самки та самці одночасно. Насправді їм не потрібно спаруватися з іншим равликом для відтворення, оскільки є можливість самозапліднення. Після того, як самки спарувалися вони відкладають близько 80 ікринок. Ікра равлика є самим делікатесним продуктом, яка коштує 70 тисяч гривень за 1 кілограм.

Цілющі властивості равликів


Також дізнаємося про Створення косметичної лінії, оскільки слиз равлика виділяє унікальну рідину, яка складається з 20 натуральних компонентів. Вони омолоджують шкіру, розгладжують дрібні зморшки та покращують загальний стан здоров’я шкіри обличчя. Слиз проникає в шкіру, насичує їй корисними вітамінами та мікроелементами, добре зволожує та підтягує. На основі слизу равлика розроблено різноманітні серії засобів із вмістом природного колагену.

Після дуже цікавої екскурсії у кожного відвідувача буде можливість потрапити на території ферми де дуже затишно, доглянуті газони, на яких так і хочеться посидіти, затишна тераса, уважні працівники та дитячий майданчик, що дозволяє батькам наглядати за дітьми і спокійно відпочивати.

Скуштувати дегустаційну порцію равликів та інші страви можливо в дегустаційному залі.
М’ясо равликів не дарма вважається делікатесом у багатьох країнах – у нього приємний смак, а за вмістом білка воно перевершує куряче яйце.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори