Екопарк у Ковалівці+ равликова ферма!

Екскурсія до Екопарк у Ковалівці + равликова ферма з Кремечука, Горішніх Плавнів та Світловодська ознайомить Вас з найповільнішими істотами на планеті та подарує море вражень від спілкування з різними екзотичними тваринами – тиграми, дикобразами, ламами, лемурами… 


В вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту
  • Страхування пасажирів


В вартість не входить:

  • Особисті витрати
  • Харчування
  • Вхідні квитки+екскурсія

Вартість вхідних квитків Екопарк у Ковалівці:

  • діткам – 80 грн. (до 5-ти років безкоштовно);
  • дорослим – 100 грн.

Вартість екскурсії на равликову ферму:

  • дітки до 10-ти років – безкоштовно;
  • діткам з 10-ти років та дорослим – 150,00

Вартість екскурсії + дегустація – 250 грн /

Екскурсія до Екопарк у Ковалівці + равликова ферма програма

ЧасОпис
08:00Збір групи на Амсторі
08:15Виїзд з Кременчука
10:00-12:00Екопарк Ковалівка
13:00-15:00Равликова ферма «Лісовий равлик»
16:00Виїзд до Кременчука
18:00Прибуття в Кременчук

ЕКОПАРК “КОВАЛІВКА”

Ви ще не були в зоопарку? Саме час відвідати!

Запрошуємо Вас у автобусний тур до Єко-парку “Ковалівка”. Ви відвідаєте світ дикої природи та пізнаєте багато фактів із життя братів наших менших.

Неподалік Полтави розташувався чудовий екопарк. Це гарний варіант відпочинку у вихідні, справжній рай для дітей та дорослих, адже тут можна побачити безліч екзотичних тварин з різних куточків світу, погодувати та сфотографуватися з ними.

Вражає різноманіттям птахівництво в зоопарку. Тут ви познайомитеся з поважними павичами та султанками, журавлями та фазанами, голубами, папугами. Чимало часу дітлахи проводять біля штучної водойми з черепахами.

У вольєрах відпочивають лемури зі своїми дітлахами та мавпи, прогулюються елегантні рисі та тигри.

На території є зона фудкорт де ви зможете перекусити.
Зоопарк – це чудове місце для сімейного відпочинку!

Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик»

Згодом ми з Вами потрапимо до равликової ферми. Друзі, Ви побачите де та як вирощують равликів. Вам покажуть як народжуються нові равлики, розкажуть про особливий клімат для їхньої життєдіяльності.

Також Ви зможете поспостерігати за працівниками равликовї ферми, які доглядають за ними. Ви побачите процес збору та сортування равликів. За бажанням – навіть зможете долучитися до роботи.

А Ви знали, що: равлик у Стародавньому Єгипті символізував родючість і вічність, у Середні віки – гріх і лінощі, у буддизмі – терпіння, а в ісламі – сумнів.

Равлики – одні з найповільніших істот на планеті, швидкість не перевищує 1,3 см за секунду, а водні равлики зазвичай пересуваються ще повільніше. Вони мають різну довжину від 0,1 до 40 см та різну вагу від 60 до 900 грамів. Сухопутні равлики дихають легенями та мають дуже поганий зір, а Ахатіна гігантська – це найбільший равлик на планеті.

Якщо, Вам цікаво дізнатися більше та скуштувати на смак тоді гайда з TUR-BUS в автобусний тур на равликову ферму.


Знаходиться ферма «Лісовий равлик» в екологічно чистій зоні, біля соснового лісу, між трьома річками: Ворскла, Свинарка та Коломак. поблизу Полтави та відомого історичного місця – “Криниця Петра першого”.

За легендою влітку 1709 року солдат мучила спрага і вони вирішили відкрити колодязь, перший кухоль відпив Петро І. Випивши води, Петро І, скуштував їжу, яка надає сили та енергії, це був Равлик.

Ферма «Лісовий равлик»

Екскурсія на равликову ферму «Лісовий равлик» починається з знайомства з місцевістю, фермою та цікавою розповідью про її мешканців.

Ви дізнаєтесь, що в усьому світі сімейство черевоногих налічує близько 70 000 різних видів. До них відносяться всі наземні, морські та прісноводні равлики та слимаки. З цих 70 000 видів близько 5 000 мешкають у морях, океанах, солонуватих та прісних водах, інші види живуть на суші, але на території ферми в сезон вирощують понад 600 тисяч їстівних равликів двох видів хелікс аперса Максима (Helix Aspersa Maxima) та хелікс асперса Мюллєр (Helix Aspersa Muller). Дані види молюска користуються великим попитом в західній Європі і є смачним і корисним делікатесом.


На подвір’ї Ви побачите плантації на яких мешкають равлики. В теплу пору року і до зими живуть вони на огородженому полі. Випасаються. Короткі щупальця, які оснащені сенсорами дотику та нюху дає змогу їм легко знаходити їжу, яку перетирають за допомогою 25 тисяч зубів – це більше, ніж у будь-якої акули. Зір равликів настільки поганий, що вони можуть лише відрізняти день від ночі, також равлики повністю позбавлені слуху.

Спустившись до підвального приміщення побачимо равликів, які дозрівають. Їх можна спостерігати на підлозі, на стінах, на стелі. Вони здатні повзати не тільки по плоскій поверхності, а й по лезу ножа і не поранитися. Під час руху підошва їх ноги спочиває на своєрідній “подушці” зі слизу, що захищає тіло молюска і допомагає йому пересуватися.

Почуємо про розмноження і дізнаємося, що Равлики – гермафродити, тобто самки та самці одночасно. Насправді їм не потрібно спаруватися з іншим равликом для відтворення, оскільки є можливість самозапліднення. Після того, як самки спарувалися вони відкладають близько 80 ікринок. Ікра равлика є самим делікатесним продуктом, яка коштує 70 тисяч гривень за 1 кілограм.

Цілющі властивості равликів


Також дізнаємося про Створення косметичної лінії, оскільки слиз равлика виділяє унікальну рідину, яка складається з 20 натуральних компонентів. Вони омолоджують шкіру, розгладжують дрібні зморшки та покращують загальний стан здоров’я шкіри обличчя. Слиз проникає в шкіру, насичує їй корисними вітамінами та мікроелементами, добре зволожує та підтягує. На основі слизу равлика розроблено різноманітні серії засобів із вмістом природного колагену.

Після дуже цікавої екскурсії у кожного відвідувача буде можливість потрапити на території ферми де дуже затишно, доглянуті газони, на яких так і хочеться посидіти, затишна тераса, уважні працівники та дитячий майданчик, що дозволяє батькам наглядати за дітьми і спокійно відпочивати.

Скуштувати дегустаційну порцію равликів та інші страви можливо в дегустаційному залі.
М’ясо равликів не дарма вважається делікатесом у багатьох країнах – у нього приємний смак, а за вмістом білка воно перевершує куряче яйце.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори