Автобусний тур в Добропарк та Радомишль

Екскурсія в Добропарк та Радомишль. Українська Голландія та відвідання єдиного музею домашньої ікони «Душа України»


У вартість входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
 • Екскурсійний супровід по маршруту
 • Вхідні квитки в Добропарк
 • Вхідні квитки в Радомишль
 • Страхування пасажирів

У вартість не входить:

 • Майстер клас
 • Особисті витрати
 • Харчування

Програма

Час Описання
03:00Збір групи на Амсторі
03:15Виїзд з Кременчука
9:00-13Активний відпочинок у Добропарку
13:00Виїзд до Радомишль
14:00-18:00Екскурсія в Радомишль
18:00Виїзд до Кременчка
24:00Прибуття в Кременчук

Екскурсія в Добропарк та Радомишль

На вулиці весна і вся Україна розквітає.

Не пропустіть унікальну можливість побачити все на власні очі. Запрошуємо Вас в автобусний тур, де Ви відвідаєте українську Голландію — Добропарк і побуваєте на екскурсії, що захоплює в історико-культурному комплексі “Замок Радомишль”.

ДОБРОПАРК

Ви бачили коли-небудь парк площею приблизно 400 футбольних полів? Ні? Тоді Вам обов’язково треба відвідати це місце.
У парку росте 44 000 тис. дерев і кущів. Тільки одних газонів 13 гектарів! Родзинкою парку, без сумніву, є тюльпанновая Алея завдовжки 8 км і шириною 1-2 м. Там Ви побачите тюльпани різних сортів і забарвлень.

Крім цього, в парку є долина лаванди, гортензій і самшиту, а також «Долина Любові». Квіткові композиції, у вигляді величезних сердець, нікого не залишать байдужими.

Ви побачите цю красу своїми очима. Якщо Ви фотограф, кращу локацію для фотосесії важко знайти.

Взявши в оренду велосипед Ви зможете побачити всю красу парку.

Для самих маленьких в парку встановлені каруселі і батути, а для тих, хто бажає насолодитися видами парку і його околицями – пропонуємо покататися на колесі огляду. А також в парку живуть динозаври, яких можна побачити та зробити чудові фото.

Прикрашені тераси, аромат тільки приготованої їжі – все це чекає Вас в зоні фут-корту. Для комфортного відпочинку ви зможете розташуватися в критих альтанках, насолоджуючись смачною їжею з видом на тюльпанові поля.
Добропарк – це неземна краса і незабутні враження!

Історико-культурний комплекс «Замок Радомишль»

Вперше це місто згадується в літописі 1150 року під назвою Микгород. Тому що знаходиться на березі річки Мика. Місто дивує і зачаровує своєю красою. Тут зберігаються справжні духовні цінності. У повітрі витає дух історії та старовини.

Безсумнівно, головною визначною пам’яткою міста є унікальний історико-культурний комплекс «Замок Радомишль», який має непросту історію. Знаходиться він на скелях уздовж річки та оточений двома водоспадами. І це місце було обрано не випадково. Адже будували його, як неприступну фортецю.

Історія замку починається з 1612 року. Тоді монахи Києво-Печерської Лаври побудували першу в Україні «Папірню» (фабрику з виробництва паперу). Її засновником був Єлисей Плетенецький.

А Ви знали, що вже в ті часи виготовляли папір з водяними знаками? Що в друкарні Києво-Печерської Лаври друкували книги саме на цьому папері?

Час, коли працювала фабрика, вважається золотим для замку. Фабрика давала багато робочих місць. Тому навколо неї утворилося невелике поселення. Але в 17 столітті будівля була дуже сильно зруйнована. Сталося це під час козацьких протестів. І протягом багатьох років територія замку була нікому не потрібна.

У 1902 році на руїнах замку була побудована водяний млин. Яки працювала до 1989 р. Наступні 20 років будівля і територія перебувають у занедбаному стані.

І тільки у 2007 році, відомий доктор, Ольга Богомолець, почала роботи по відновленню замку. Комплекс реконструювали в стилі 18-19 ст.

У замку Радомишль Вас чекає:

 • Відвідання єдиного музею домашньої ікони «Душа України». У ньому представлені ікони з каменю, дерева, скла, маленькі образи, козацькі ковчеги, дерев’яні та кам’яні скульптури.
 • Екскурсія по замку, з відвідуванням фабрики з виготовлення паперу. Кожен відвідувач зможе власними руками виготовити її за стародавніми технологіями.
 • Відвідання романтичного місця в замку — вежу. Щоб туди потрапити Вам потрібно буде подолати 138 сходинок. Але види з башти відкриваються неймовірні!
 • Обід, приготовлений в найбільшій печі замку.

У вільний час Ви зможете прогулятися по парку і помилуватися його ландшафтом.

Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Екскурсія за передплатою. Передплата на карту Приват 24 в сумі – 300 грн.
Після реєстрації Вам зателефонують найближчим часом.
Передплату можна повернути за 3 дні до поїздки.
Передплата не переноситься на цей тур в інший день або інший тур.
Якщо з якихось причин тур не відбудеться – ми повернемо передплату


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори