Автобус Mercedez Benz O 350

Автобус МАN Ugarte 11190

Посадочних місць: 55

Вартість оренди: 500 грн/год

Мінімальний термін оренди: 2 години

Оренда автобуса Mercedez Benz O 350

Оренда автобуса Mercedez Benz O 350 від транспортної компанії TUR-BUS допоможе вирішити питання пасажирських перевезень Україною.

Всередині: TV+CD/DVD/MP3, мікрофон для гіда, Відкидні сидіння, Клімат-контроль, Ремені безпеки, Підлокітники, Холодильник, Автономна піч, Туалет, Багажні відділення

Mercedes-Benz 0350 Tourismo – справжній король доріг, просто ідеальний варіант люкс-автобуса для туристичних трансферів. Ідеально вивірений дизайн, прекрасні пропорції, затемнене скло і динамічно виконані лінії задньої частини надають автобусу особливу привабливість. Mercedes-Benz 0350 має все, що може знадобитися для поїздки пасажирів на дуже далеку відстань, при цьому найбільш комфортно.

Mercedes-Benz 0350 – найбільш продаваний автобус в Європі і один з найбільш поширених туристичних автобусів в світі. На дорогах можна зустріти понад 12000 представників цього сімейства.

В першу чергу – комфорт та безпека пасажирів

Автобус Mercedes-Benz 0350 Tourismo, що надається в оренду транспортною компанією TUR-BUS застрахований для здійснення пасажирських перевезень по Україні та оснащений всім необхідним обладнанням для контролю режиму роботи і відпочинку водіїв; системою супутникової навігації; екстренним зв’язком з диспетчерським центром компанії. В автобусі Мерседес-Бенц О350 ви будете почувати себе комфортно, впевнено і безпечно.

Додатково автобус має всі дозвільні документи та технічно підготовлений для перевезення дитячих груп (школярів) – обладнаний проблисковими маячками, попереджувальними знаками «Діти» та інформаційними табличками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори